+90 542 5737911

reklam@otelreklami.com

KURUMSAL
Anasayfa Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Bizimle gerçekleştirilecek çalışmaların kapsamı ve iş modellerinin detayları aşağıda yer almaktadır.

Sunulan Hizmetler :

Web Sitesi Tasarım ve Yazılım :

Dijital Reklam Hizmetleri:

Sosyal Medya Yönetimi:

​İçerik ve sosyal medya pazarlama gücünün sonuna kadar kullanılması hedef kitle ve müşteri tabanınızı büyük ölçüde arttırmanıza yardımcı olabilir. Ancak, geçmişe dönük deneyim veya içgörü sahibi olmadan başlamak zorlayıcı olabilir. ​

vision

MİSYONUMUZ

Bir ajanstan daha fazlasıyız. Otel Dijital Reklamlarına odanklanmış ve Sadece Otel Reklamları konusunda uzman bir ekibiz. Gerçekleşen Satıştan veya Yapılan Reklam Harcamalarından Komisyon Almadan Aylık Sabit Ücret ile Çalışarak size veya markanıza ortak olmuyoruz.

vision

VİZYONUMUZ

Birlikte Çalışalım Otel markanızı Dijital Dünyada genç ve dinamik ekibimize teslim edin. Hayallerinizdeki satış ve maliyet oranlarını gerçekleştirelim. En Uygun Reklam Maliyeti ile Gerçekten Satışa Dönen Etkili Dijital Reklamlar.

DEVAMI

Sosyal medya pazarlamasının esaslarını anlamanız hayati önemdedir. Kalitenin maksimize edilmesinden, online giriş noktalarının artırılmasına kadar belirli kurallara uymanız, müşterilerinize, markanıza ve belki de en önemlisi nihai kar zarar hanenize fayda sağlayacak bir temel oluşturulmasına yardımcı olacaktır. 

​1. Dinleme

Sosyal medya ve içerik pazarlaması alanında başarı, çok dinlemeyi ve az konuşmayı gerektirir. Hedef kitlenizin online içeriğini okuyun ve onlar için önemli olan hususları öğrenmek için konuşmalara katılın. Ancak bundan sonra içerik oluşturabilir ve onların yaşamlarında gereksiz yer edinmek yerine değer katan sohbetler başlatabilirsiniz. 

​2. Odaklanma

Her telden çalmaktansa belirli bir işte uzmanlaşmak önemlidir. Güçlü bir marka oluşturmaya yönelik, son derece odaklanmış bir sosyal medya ve içerik pazarlama stratejisinin başarı olasılığı, herkese aradığını vermeye çalışan kapsamlı bir stratejiden daha değerlidir. 

​3. Nitelik

Nitelik Nicelikten üstündür. İçeriğinizi okuyan ve kendi kitleleriyle paylaşan ve konuşan 1.000 online arkadaş sizinle ilk bağlantıyı kurduktan sonra kaybolan 10.000 arkadaştan daha iyidir. 

​4. Sabır

Sosyal medya ve içerik pazarlaması başarısı bir gecede elde edilmez. Deveye hendek atlatılabilir, ancak sonuç elde etmek için çok büyük olasılıkla uzun süre çaba göstermeniz gerekecektir. 

​5. Birleştirme

İçeriği hoş, kaliteli paylaşımlar yayınladığınız ve hedeflenen online takipçi kitlenizi oluşturmaya devam ettiğiniz takdirde, takipçileriniz de ilgili içeriği Instagram, Twitter, Facebook, Linkedln üzerinden kendi bloglarında ve daha fazla ortamlarda paylaşacaktır. 

​İçeriğinizin paylaşılması ve tartışılması, anahtar sözcük aramalarında bulmak için Google gibi arama motorlarında yeni giriş noktaları açar. Bu giriş noktaları insanların online olarak size ulaşması için yüzlerce ya da binlerce olası yol geliştirebilir. Örneğin; hashtag aramaları.

​6. Etki

Sosyal Medya mecralarınızda nitelikli takipçi kitlesi bulunan ve ürünlerinizle, hizmetlerinizle ve işletmenizle ilgilenmesi olası sosyal medya fenomenleri bulmaya zaman ayırın. Bu kişilerle bağlantı kurun ve ilişkiler geliştirmeye çalışın. 

​Güvenilir, enteresan ve faydalı bilgiler kaynağı bir hesap olarak dikkatlerini çektiğinizde, içeriğinizi kendi takipçileriyle paylaşabilirler ve bu da sizi ve işletmenizi büyük bir kitlenin karşısına çıkarır. 

​7. Değer

Tüm zamanınızı paylaşımlarınızda, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi sürekli tanıtarak geçiriyorsanız, insanlar artık sizi dinlemeyecektir. İçerik paylaşımlarınıza değer katmalısınız. Daha az tanıtıma ve daha çok ilgi çekici ve yaratıcı içerik oluşturmaya ve influencerlar ile ilişkiler geliştirmeye odaklanın. Zamanla bu kişiler, işletmeniz için kulaktan kulağa pazarlama bakımından güçlü bir katalizör haline gelecektir. 

8. Kabul

Size bizzat ulaşan bir kişiyi görmezden gelmezsiniz, bu nedenle onları online olarak da göz ardı etmeyin. İlişkiler geliştirmek sosyal medya pazarlamasının başarısının en önemli unsurlarından biridir; bu nedenle size ulaşan herkesi daima kabul edin. 

​9. Erişilebilirlik

İçeriğinizi yayınlayıp, sonrada bir anda kaybolmayın. Sürekli erişilebilir olun. Yani, sürekli olarak içerik yayınlamanız ve sosyal medya mecralarında içerik sağlayarak katılmanız gerekir. Online takipçiler vefasız olabilir ve haftalarca ya da aylarca ortadan kaybolduğunuzda yerinize başka birini bulmak için bir an bile tereddüt etmeyecektir. 

10. Mütekabiliyet

Başkalarından içeriğinizi paylaşmasını ve hakkınızda konuşmasını bekleyemezsiniz, eğer ki aynı davranışı siz onlar için yapmıyorsanız. Bu nedenle, sosyal medyada geçirdiğiniz zamanın bir kısmının başkalarının yayınladığı içeriği paylaşmaya ve içerik hakkında sohbet etme odaklı olması gerekir.  

Bizi Arayın +90 542 5737911

Bizi Arayın +90 542 5737911

Evliya Çelebi Mah. Sadi Konuralp Cd. IKSV Vakfı No: 5 / 2 BEYOĞLU / İSTANBUL
+90 542 5737911
+90 850 840 79 11
reklam@otelreklami.com

Copyright © 2019 Otel Reklamı.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ