Otel Reklamı - Sadece Otel Reklamı Ajansı

Satışlarınızı Artırmak İstiyorsanız Birlikte Çalışalım…

Hizmetlerimiz

Uzman Ekibimiz ile
Size Sunduğumuz Hizmetler

Arama Ağı Reklamları

İnternette gezinen kullanıcılarını “arama motorlarında” ürün ya da hizmetlerinizle ilgili kelimeleri aradığında sonuç sayfasında yer alan internet reklam alanlarıdır. İşletmenizin satışlarını ve marka bilinirliğini arttırır.

YouTube / Video Reklamları

Youtube video reklamlarınızı yayınlayarak , işinizi büyütebilir , yeni müşteriler kazanabilirsiniz. Web sitenize ya da videonuza daha fazla kullanıcı kazandırmanıza ve marka bilinirliğinizi arttırmanıza büyük katkı sağlayan video reklamlar ile doğru müşterilere doğru zamanda ulaşın.

Görüntülü Reklamlar

Display Banner Reklamlarınızı yayınlayabileceğiniz reklam türüdür. Reklamlarınızı yayınlayabileceğiniz ağ 3 milyondan fazla web sitesi, video ve uygulamadan oluşur.

Gmail Reklamları

Gmail reklamları, gmail mail altyapısını kullanan kullanıcıların gelen kutusunda en üst kısımda gösterilen etkileşimli reklamlardır. Bu reklamlara tıklandığında reklam e-posta gibi genişleyerek görüntülenir. Resim, video veya form kullanılabilir.

Yeniden Pazarlama ( Remarketing )

Yeniden pazarlama, web site ziyaretçilerinizin, ziyaret ettikleri diğer web sitelerinde reklamınızın yeninden gösterilmesini sağlar.M arka bilinirliğiniz, reklam etkisi ve satış artış gösterir.

Mobil Reklamlar

Bu şartlarda sizin uygulamanız nasıl ön plana çıkabilir? Uygulamanızı tanıtmak ve bütçeniz doğrultusunda binlerce kez indirilmesi için mobil uygulama reklamlarını kullanmalısınız. Mobil reklamlar, cep telefonları ve tabletler gibi herhangi bir mobil cihazda görüntülenen internet sitelerinde ve uygulamalarda gösterilen reklam türüdür.

Alışveriş Reklamları

Google’da kullanıcılar sitenizde bulunan bir ürünle alakalı arama yaptığında, metin reklamlardan farklı olarak ürün fotoğrafı, başlık, fiyat, bilgileri gösterdiğinden, Alışveriş reklamları olarak adlandırılır. Bu reklamlar, kullanıcılara reklamı tıklamadan önce, nitelikli potansiyel müşteriler elde etmenizi sağlar.

Linkedin Reklamları

200’den fazla ülkede 260 milyon kişinin aktif olarak kullandığı sosyal ağ LinkedIn, 2013 yılı itibariyle en yüksek büyümeyi Türkiye’de gerçekleştirdi. Özellikle beyaz yakalıların yoğun olarak kullandığı bu platformda etkili reklam stratejileri ile doğrudan hedef kitleye ulaşma imkanı sağlamaktadır.

Facebook Reklamları

Her gün 1,2 milyar insan arkadaşlarıyla, sevdikleriyle bağlantı kurmak ve ilgilendiği sayfaları takip etmek için bu mecrada… Facebook reklamları gelişmiş hedefleme seçenekleri ile potansiyel müşterilere ulaşmanızı ve satışlarınızı arttırmak için harika bir fırsat sunar.

Gelişmiş Reklamlar

Önceden belirlenen kriterlere göre seçilen internet kullanıcılarına belirli bir zaman diliminde reklam gösterilmektedir. Reklamveren burada DSP(Talep Yönlü Platform) ve DMP(Veri Yönetim Platformu) verileri ile birlikte demografik ve davranışsal hedefleme gerçekleştirebilmektedir. Asıl hedef ise firmanın ROI hedeflerine ulaşabilmektir.

Instagram Reklamları

Her gün 400 milyondan fazla kullanıcı kendi fotoğraflarını paylaşmak, çevresinde gördüğü ilginç anları paylaşmak ve keşfetmek için Instagram’ı ziyaret ediyor. Markalar, etkileşime hazır hedef kitleleri ile hızlıca satışlarınızı arttırmak için Instagram reklamlarını kullanıyor.

Analiz ve Raporlama

Ziyaretçiler web sitenize hangi kanallardan geliyor? Hangi kanaldan ne kadar gelir elde ediliyor? En değerli ve değersiz sayfalarınız hangisi? Google Analytics Danışmanlığı ile web sitenizin performansını öğrenebilir ve gelirlerinizi arttırabilirsiniz.